چهارشنبه 26 مرداد 1401
Menu

اسلایدر خبری

جستجوی خبر

خبرخوان

ملت ایران پیروز واقعی آزمون تاریخی انتخابات بودند

ملت ایران پیروز واقعی آزمون تاریخی انتخابات بودند

ناصر عاشوري دبيركل انجمن صنفي كارفرمايي صنعت پالايش نفت در پیامی از حماسه حضور پرشور و کم‌نظیر مردم عزیز ایران در انتخابات ریاست جمهوری 29 ارديبهشت ماه قدرداني كرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

«حماسه حضور پرشور و کم‌نظیر مردم عزیز ایران در انتخابات ریاست جمهوری 29 اردیبهشت‌ماه، شایسته سپاس به درگاه خداوند و صمیمانه‌ترین تبریکات به پیشگاه مقام معظم رهبری و ملت بزرگی است که بی‌هیچ شبهه و تردیدی، پیروز واقعی این رویداد و آزمون تاریخی بودند.

بی‌گمان مشارکت هوشمندانه ایرانیان در این انتخابات و آرای برآمده از صندوق‌ها، گواه متقنی بر آگاهی، قدرت تحلیل و موقعیت‌شناسی ملتی است که در کوران حوادث و فراز و نشیب روزگار، آبدیده و بالنده شده و به نیکی دریافته است که خواسته‌هایش را می‌تواند با حضور در انتخابات به عنوان مهمترین نماد مردم‌سالاری مطالبه کرده و به کرسی بنشاند

مردم ما در این انتخابات با شنیدن و درک نظرهاو دیدگاه‌های مختلف، راه آینده خود را برگزیدند و همه باید به این خواست و اراده، احترام بگذارند.

اکنون این دولت و دیگر ارکان نظام جمهوری اسلامی‌اند که باید در عمل نشان دهند، شایستگی اعتماد این ملت نجیب و فهیم را دارند. ما با تاکید بر مشترکاتمان برای توسعه ایران و به ویژه برای آینده بهتر جوانان و زندگی محرومان جامعه، باید دست در دست یکدیگر و همه با هم ایران عزیز را بسازیم.

در پایان به حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر حسن روحانی که بار دیگر با آرای اکثریت قاطع مردم به عنوان پیروز انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم برگزیده شدند، تبریک و تهنیت گفته و توفیق روزافزون ایشان را از درگاه خداوند بزرگ مسالت می‎نمایم.»

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.