جمعه 27 فروردین 1400
Menu

آرشیو اخبار

جستجوی خبر

خبرخوان

افتتاح کلینیک طب کار شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس

  • 22 دی 1399
  • 08:12
  • اخبار
  • 0 دیدگاه
  • 236 بازدید
  • Article Rating
افتتاح کلینیک طب کار شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس

رئیس مرکز خدمات درمانی و طب‌کار شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس از اجرای طرح توسعه و تجهیز درمانگاه و افتتاح کلینیک طب کار این شرکت خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پالایش نفت به نقل از شانا، حمیدرضا مرادی در این باره عنوان کرد: با اجرای طرح توسعه و تجهیز درمانگاه و افتتاح کلینیک طب کار شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس زمینه برای خدمات‌دهی بهتر و باکیفیت‌تر به کارکنان این پالایشگاه فراهم شد.

وی افزود: در طرح توسعه و تجهیز درمانگاه و کلینیک طب کار پالایشگاه، آزمایشگاه‌های تشخیص طبی و مولکولی، رادیولوژی، حمام سوختگی، سونوگرافی، رادیولوژی، تریاژ، مطب پزشک، دندان‌پزشکی، مشاوره قلب، ادیومتری، اسپیرومتری و ... در نظر گرفته ‌شده‌ است.

رئیس مرکز خدمات درمانی و طب‌کار شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس گفت: آزمایشگاه‌های تشخیص طبی و مولکولی با انجام آزمایش‌های آنتی‌بادی، هورمونی و سینوسی نیازهای درمانی کارکنان را تأمین خواهد کرد و پس از نصب تجهیزات موردنیاز تست آنتی‌بادی را نیز در آزمایشگاه این مرکز انجام خواهیم داد.

مرادی افزود: رادیولوژی این درمانگاه نیز در حال طی کردن مراحل نهایی راه‌اندازی است و حمام سوختگی با وان‌های ویژه نیز راه‌اندازی می‌شود تا در صورت نیاز خدمات شایسته‌ای را به بیماران ارائه کند.

سرپرست مدیریت درمان، بهبود روابط کار و مددکاری شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس در این باره گفت: آزمایش‌های ادواری طب کار و ارزیابی روان‌شناختی، معاینات و آزمون‌های روان‌شناختی در این پالایشگاه انجام می‌شود.

امین ضمیری افزود: ارزیابی‌های روان‌شناختی بر اساس ویژگی‌های هر واحد و سمت سازمانی در انتخاب صحیح فرد و شغل مناسب، بسیار مؤثر و کارساز خواهد بود.

وی در پایان گفت: توسعه و تجهیز این درمانگاه گامی اساسی به‌منظور عمل به مسئولیت‌های اجتماعی شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس با کاهش بار مراجعه‌ها به مراکز درمانی شهر بندرعباس خواهد بود.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.