جمعه 27 فروردین 1400
Menu

آرشیو اخبار

جستجوی خبر

خبرخوان

مدير عامل شركت پخش فارس: اجازه بروز مشكل در روند توليد فرآورده‌های پالايشگاه شیراز را نمی‌دهیم

  • 20 دی 1399
  • 08:06
  • اخبار
  • 0 دیدگاه
  • 235 بازدید
  • Article Rating
مدير عامل شركت پخش فارس: اجازه بروز مشكل در روند توليد فرآورده‌های پالايشگاه شیراز را نمی‌دهیم

نشست مديركل و معاونین راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان فارس، مدير عامل و معاونین شركت پخش استان، نماينده استانداری در امور حمل‌ونقل، رئيس انجمن صنفی شركت‌های حمل‌و‌نقل كشور و مدير عامل و روسای حراست فروش و مخازن پالايشگاه شيراز ۱۵ دی ماه در محل سالن كنفرانس پالایشگاه شیراز برگزار شد.

شركت كنندگان ضمن تائيد مشكلات مطرح شده از سوی پالايشگاه بر اراده جدي براي رفع مشكل تاكيد و در اين خصوص به مديريت پالايشگاه مبنی بر ارتباط وابستگی تأمین فرآورده‌های اصلی (گاز مایع- بنزین-گازوئیل- نفت سفید و نفت کوره تحویلی به شرکت ملی پخش) با فرآورده‌های ویژه تولیدی و ضرورت تخلیه آنها از مخازن اطمينان خاطر دادند.

بنابر تصميمات متخذه مقرر شد اداره راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای تا اخذ مجوزهای لازم فعلا از اجرای مصوبه در استان خودداری کند تا رانندگان با خيال آسوده فرآورده‌های پالايشگاه را بارگيری کنند.

مدير عامل شركت پخش فارس نيز ضمن اشاره به تعاملات گذشته اعلام کرد با برنامه‌ريزی انجام شده اجازه بروز مشكل در روند توليد فرآورده‌های پالايشگاه را نخواهد داد.

این جلسه با تقدير مديرعامل پالايشگاه از حضور مدعوين و تاكيد بر ادامه همدلی مديران ارشد استان جهت رفع مشكلات جاری و آينده پايان يافت.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.