پنجشنبه 16 اردیبهشت 1400
Menu

اخبار

جستجوی خبر

خبرخوان

الکتروموتور ۴۰۰۴ شرکت پالایش نفت اصفهان بازسازی کامل شد

  • 06 تیر 1399
  • 07:48
  • اخبار
  • 0 دیدگاه
  • 422 بازدید
  • Article Rating
الکتروموتور ۴۰۰۴ شرکت پالایش نفت اصفهان بازسازی کامل شد

مسئول نگهداری و تعمیرات برق دستگاه های پالایش و مخازن شرکت پالایش نفت اصفهان با اعلام اینکه این اتفاق برای نخستین بار در پالایشگاه صورت گرفته، افزود: با تلاش متخصصان این شرکت، تمام متعلقات الکتروموتور ۴۰۰۴ ( با توان ۳۰۰ کیلو وات) که دچار آسیب شده بود و دارای حساسیت بالایی بود، طی مدت ۴۵ روز و با فعالیت مفید ۷۸۰ نفر ساعت به طور کامل بازسازی شد.
جواد شاه محمدی گفت: ۵ موتور ۶ کیلو ولت تلمبه خانه آب رسانی شهری در شرکت وجود دارد که همیشه ۳ دستگاه آنها در سرویس و ۲ دستگاه در حالت رزرو قرار دارند.
وی با تاکید بر اینکه تمام مراحل کار بازسازی توسط نیروهای شرکت انجام شده، اذعان کرد: این کار اگر قرار بود به بیرون از شرکت سپرده شود، هزینه بازسازی آن حدود ۱۰۰ میلیون تومان برآورد شده بود، اما خوشبختانه با استفاده از توانمندی¬های داخل، این موفقیت با هزینه ای برابر با ۰۰۰/۷۰۰/۸ تومان میسر شد.
شاه محمدی ضمن سپاسگزاری از اعتماد و حمایت مدیریت، از تمام همکاران واحدهای کارگاه مرکزی، خودکفایی و ماشینری که یک‌بار دیگر باعث افتخار پالایشگاه شدند و در انجام این کارمهم سنگین و دقیق با تمام توان خود همکاری کرده اند تشکر نمود و تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم از زحمات این عزیزان به نحو مطلوب تقدیر نماییم.

 

منبع: روابط عمومی شرکت پالایش نفت اصفهان

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.