چهارشنبه 25 تیر 1399
Menu

آرشیو اخبار

جستجوی خبر

خبرخوان

جاده‌ی شهدای پالایشگاه تبریز افتتاح شد

  • 04 مهر 1398
  • 08:15
  • اخبار
  • 0 دیدگاه
  • 261 بازدید
  • Article Rating
جاده‌ی شهدای پالایشگاه تبریز افتتاح شد

جاده شهدای پالایشگاه تبریز در ضلع شرقی پالایشگاه به طول حدود دو هزار متر و عرض چهار متر و با صرف هزینه ای معادل یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال جهت دسترسی جوامع محلی همجوار پالایشگاه در راستای مسئولیت‌های اجتماعی احداث و با حضور فرماندار شهرستان تبریز به بهره برداری رسید.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پالایش نفت به نقل از ایسنا، فرماندار شهرستان تبریز در مراسم افتتاح جاده شهدای پالایشگاه تبریز گفت: چند نوع سرمایه اقتصادی، اجتماعی و انسانی وجود دارد که  سرمایه‌ی انسانی، بزرگترین سرمایه کشور ما است.

 

بهروز مهدوی ادامه داد: سرمایه‌های انسانی در دوران دفاع مقدس جانانه از اسلام و نظام دفاع کردند و اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک ایران در تصرف دشمن باقی بماند.

 

وی با اشاره به این‌که پالایشگاه تبریز 31 شهید تقدیم انقلاب کرده است، اظهار کرد: کارکنان این شرکت سرمایه عظیم انسانی برای شهر تبریز هستند که در یک واحد استراتژیک برای اعتلای میهن اسلامی فعالیت می کنند.

 

مهدوی گفت: شرکت پالایش نفت تبریز در راستای حفاظت از محیط زیست فعالیت های بسیار خوبی انجام داده و برای داشتن منطقه ای پاک و بدون آلاینده نیز، اقدامات بسیار مهمی از سوی این شرکت انجام گرفته که ضروری است اطلاع رسانی شود.

 

وی اضافه کرد: طرح کاشت دو هزار اصل نهال در حاشیه جنوبی پالایشگاه تبریز و همجوار با منطقه کجوار اقدام بسیار مثبتی در کاهش آلاینده‌ها و طراوت هوای منطقه است که بخشی از اقدامات زیست محیطی این شرکت برای داشتن هوای پاک در منطقه است.

 

فرماندار شهرستان تبریز گفت: ارتقای کیفیت بنزین و نفت‌گاز به استاندارد یورو۵ در شرکت پالایش نفت تبریز از جمله دیگر اقدامات مهم این پالایشگاه در راستای حفاظت از محیط زیست است.

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.