چهارشنبه 26 تیر 1398
Menu

آرشیو اخبار

جستجوی خبر

خبرخوان

آغاز به کار هجدهمین نمایشگاه بین المللي محيط زيست

  • 24 فروردین 1398
  • 09:03
  • اخبار
  • 0 دیدگاه
  • 70 بازدید
  • Article Rating
آغاز به کار هجدهمین نمایشگاه بین المللي محيط زيست
شرکت پالایش نفت اصفهان در هجدهمین دوره نمایشگاه بين المللي محيط زيست ۹۸ که ۲۴ تا ۲۷ فروردين ماه در نمايشگاه بين‌المللي تهران برگزار مي شود، حضور دارد.

شرکت پالایش نفت اصفهان در نمایشگاه بین المللي محيط زيست 

 

بنابرگزارشپایگاه اطلاع رسانی انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پالایش نفت به نقل از ستاد خبری هجدهمین نمایشگاه بين المللي محيط زيست مراسم افتتاحيه اين نمايشگاه با حضور رياست محترم سازمان حفاظت محيط زيست و مقامات ارشد وزارت کشور، امورخارجه، نيرو، راه و شهرسازي و شهرداري تهران،  امروز ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۲۴ فروردين ماه در سالن خليج فارس محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين المللي تهران برگزار مي‌شود.

هجدهمین نمایشگاه بین المللي محيط زيست، در سالي که به نام حمايت از توليد ملي مزين گشته است با هدف معرفي اهميت و جايگاه موضوع محيط زيست و توسعه پايدار در تداوم و رونق توليد با حضور مجموعه‌هاي توليدي-صنعتي و خدماتي، مراکز عالي -آموزشي و تحقيقاتي، شرکت‌هاي دانش بنيان، استارت اپ ها، مجموعه‌هاي فرهنگي و گردشگري، سازمان‌هاي مردم نهاد و نمايندگان برخي كشور‌هاي خارجي به مدت ۴ روز برگزار مي‌شود.

بیش از ۶۰۰ شرکت و نهاد در قالب ۷ سالن در این نمایشگاه حضور دارند. در عين حال هر سالن به يک موضوع خاص اختصاص يافته و نهاد‌ها و شرکت‌هاي مرتبط با آن موضوع در سالن حضور خواهند يافت.

رد پای آب، حیات وحش و تنوع زیستي، جنگل، سرزمين پايدار، هواي پاک، انرژي پاک و رد پاي کربن و زمين پاك، شهر پايدار و جوامع پايدار از جمله موضوعاتي است كه هر يك در سالن‌هاي مجزا موضوعات مختلفي را براي بازديدكنندگان به نمايش خواهند گذاشت.

اختتامیه نمایشگاه نیز عصر روز سه شنبه ۲۷ فروردين همراه با رونمائي از آهنگي با مضمون محيط زيست و  تقدير از فعالان محيط زيست، محيطبانان فعال، صنايع سبز و غرفه‌هاي برتر برگزار مي شود.

 گفتنی است هجدهمین نمایشگاه بين المللي محيط زيست از تاريخ ۲۴ فرودين ماه سال ۱۳۹۸ به‌مدت ۴ روز در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران در فضايي به مساحتي بيش از ۱۰ هزار متر برگزار مي‌شود.

 

منبع : روابط عمومی پالایشگاه نفت اصفهان

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.