یکشنبه 03 شهریور 1398
Menu

آرشیو اخبار

جستجوی خبر

خبرخوان

به برای شما بودن افتخار می‌کنیم؛

  • 04 بهمن 1397
  • 15:53
  • اخبار
  • 0 دیدگاه
  • 141 بازدید
  • Article Rating
به برای شما بودن افتخار می‌کنیم؛

گزارش پیشرفت پروژه‌ی بیمارستان نفت ستاره خلیج فارس

روابط عمومی شرکت نفت ستاره خلیج فارس برای اطلاع مردم هرمزگان، گزارشی از پیشرفت پروژه‌ی بیمارستان نفت ستاره خلیج فارس ارائه کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پالایش نفت، عملیات ساخت بیمارستان 264 تخت‌خوابی ستاره خلیج فارس در حال پیگیری است و با توجه به حساسیت این پروژه برای مردم شریف هرمزگان به ویژه مردم شهر بندرعباس، گزارش اقدامات صورت گرفته تا پایان پاییز سال جاری به حضور همشهریان گران‌قدر تقدیم می‌شود.
گفتنی است این بیمارستان با زیربنای نهایی 26 هزار و 500 مترمربع در محوطه‌ی ساختمان اصلی بیمارستان شهید محمدی بندرعباس در حال ساخت است تا بتواند به سهم خود کاستی‌های بخش بهداشت و درمان استان را جبران کند.
این بیمارستان با احتساب زیرزمین دارای هفت طبقه است و شامل بخش های آزمایشگاه فیزیولوژی(پاراکلینیک قلب، پاراکلینیک مغز و اعصاب، پاراکلینیک ریه)، فیزیوتراپی، ده اتاق عمل، داروخانه، سالن اجتماعات و بخش آموزشی با 350 صندلی، ICU، POST CCU، CCU  و POST ICU ، تأسیسات، تصویربرداری، امحاء زباله، انبار مرکزی، رختشوخانه، استریل مرکزی، آشپزخانه، غذاخوری و رختکن مرکزی کارکنان می شود.
در بیمارستان نفت ستاره خلیج فارس بخش اندوسکوپی شامل قسمت‌های اندوسکپی، برونکوسکپی، کلونوسکپی و بخش تصویربرداری شامل ماموگرافی، فلوروسکپی و OPG است و توزیع تخت‌ها نیز به صورت 168 تخت بستری در هفت بخش 24 تخت‌خوابی، 70 تخت مراقبت ویژه و مراقبت ویژه متوسط و 36 تخت بستری بخش ایزوله است.
ساخت پروژه‌ی بیمارستان نفت ستاره خلیج فارس از تاریخ 01/05/1397 به همت شرکت نفت ستاره خلیج فارس آغاز شد و در وضعیت کنونی این پروژه نزدیک به 15 درصد پیشرفت داشته است. شایان ذکر است مطالعات فاز یک در بخش معماري، سازه، تأسیسات مکانیکی و تاسیسات برقی، عملیات اجرایی خاکبرداری، اجراي عایق GCL زیر بستر فونداسیون، اجراي بتن مگر اول سازه اصلی و آرماتوربندي و قالب بندي فونداسیون اجرا شده و دیگر اقدامات برای تحویل این هدیه‌ی سلامت به مردم شریف هرمزگان در حال پیگیری است.
شرکت نفت ستاره خلیج فارس با متعهد دانستن خود در برابر یکایک هرمزگان‌نشینان ارجمند این وعده را می‌دهد که به سهم خود در عمل به مسئولیت‌های اجتماعی کوتاهی نکند و تا پایان بر اجرای کیفی و تجهیز این پروژه‌ی عظیم درمانی اهتمامی ویژه داشته باشد.

 

منبع : روابط عمومی شرکت نفت ستاره خلیج فارس

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.