جمعه 06 اردیبهشت 1398
Menu

آرشیو اخبار

جستجوی خبر

خبرخوان

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه خبر داد توزیع ‌بی‌وقفه سوخت خودرو و گرمایشی در مناطق زلزله‌زده

  • 04 آذر 1397
  • 10:30
  • اخبار
  • 0 دیدگاه
  • 89 بازدید
  • Article Rating
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه خبر داد توزیع ‌بی‌وقفه سوخت خودرو و گرمایشی در مناطق زلزله‌زده

 

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه از توزیع بی‌وقفه سوخت گرمایشی و خودروها در مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه خبر داد.
به گزرش پایگاه اطلاع رسانی انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پالایش نفت، مراد حاصل مرادی اعلام کرد: شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه درباره ارسال و تامین سوخت مورد نیاز به جایگاه‌های عرضه هیچگونه مشکلی ندارد.

وی افزود: خوشبختانه ذخایر سوخت منطقه مطلوب است و کمبودی در این زمینه وجود ندارد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه تاکید کرد: گروه‌های ما هم‌اکنون در همه نقاط زلزله‌زده مستقر هستند و ارسال سوخت با هماهنگی ستاد مدیریت بحران ادامه دارد.

وی تصریح کرد: همه جایگاه‌های عرضه سوخت در شهرستان سرپل ذهاب فعال و در حال سوخت‌رسانی است و سوخت موردنیاز همه جایگاه‌های استان طبق روال عادی توزیع می‌شود.

مرادی با تاکید بر این که با توجه به سرمای هوا، سوخت گرمایشی هموطنان در این مناطق پیش از این ارسال و ذخیره‌سازی شده بود، گفت: ارسال نفت سفید به مناطق زلزله‌زده سرپل ذهاب در حال انجام است.

بنا بر این گزارش، زلزله ۶,۴ ریشتری ساعت ۲۰ و هفت دقیقه در عمق ۷ کیلومتری زمین، سرپل‌ذهاب در استان کرمانشاه را لرزاند. مرکز زمین‌لرزه در ۱۷ کیلومتری سرپل ذهاب، ۱۸ کیلومتری قصر شیرین و ۳۳ کیلومتری گیلان‌غرب گزارش شده است. این زمین‌لرزه در بخش وسیعی از مناطق غرب و شمال غرب کشور احساس شد.

 

منیع : شانا

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.