یکشنبه 03 شهریور 1398
Menu

آرشیو اخبار

جستجوی خبر

خبرخوان

تقدیر معاون وزیر نفت از صنعتگران پالایشگاه ستاره خلیج فارس

  • 13 آبان 1397
  • 09:32
  • اخبار
  • 0 دیدگاه
  • 222 بازدید
  • Article Rating
تقدیر معاون وزیر نفت از صنعتگران پالایشگاه ستاره خلیج فارس

 

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران از تلاش پیوسته و پیگیر صنعتگران پالایشگاه ستاره خلیج فارس در تامین پایدار بنزین قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پالایش نفت، مهندس صادق آبادی با اهدای لوحی از تلاشهای مهندس دادور - مدیرعامل، مجموعه مدیریتی، مهندسان و کارکنان پرتلاش پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج فارس به دلیل رساندن کشور به نقطه قوت در تامین پایدار بنزین در گذر از دشواری های تابستان امسال تقدیر کرد. 

متن کامل لوح تقدیر به شرح زیر است:

«ورود فازهای عملیاتی پالایشگاه ستاره خلیج فارس به مدار تولید روزانه ۳۰ میلیون لیتر بنزین با کیفیت، پایان عملیات احداث فاز سوم و راه اندازی آن و آغاز واحدهای جدید به دستان باکفایت فرزندان ایران اسلامی در حالی یکی پس از دیگری با موفقیت به ثمر می نشیند که به برکت دستاوردهای گرانسنگ این ابر پروژه ملی، بهره گیری از حداکثر توان داخلی و ظرفیت های فنی کشور به امری مبارک و تلاشی نهادینه مبدل می شود.

بی تردید این رهاورد ارزشمند و نقش پالایشگاه ستاره خلیج فارس در گذر از دشواری های تابستان امسال در تامین پایدار بنزین که کشور را به نقطه قوت رساند مرهون تلاش پیوسته و پیگیر صنعتگران نفت و سایر نیروهای داخلی است که در سخت ترین شرایط عملیاتی و عبور سایه سنگین تحریم ها به شوق رهایی و خوداتکایی، آستین همت برای رشد و بالندگی سرزمین خویش بالا زده اند.

امروز در حالی نقش پالایشگاه ستاره خلیج فارس در تامین مطمئن و مستمر سوخت کشور تثبیت شده که اجرای پروژه های تکمیلی، کیفی سازی و ارتقای کیفیت محصولات جایگاهی بی بدیل را برای این واحد بزرگ صنعتی رقم زده است و ان شاء ا... به زودی شاهد افزایش تولید بنزین از ۳۰ میلیون لیتر به بیش از ۴۰ میلیون لیتر در روز و ارتقای کیفیت تولید روزانه ۱۳ میلیون لیتر نفت گاز با استاندارد یورو۵ خواهیم بود.

این اتفاقی مبارک در توجه به الزامات زیست محیطی از جمله سیاست ها و اهداف وزارت نفت در بهبود کیفیت سوخت به شمار می رود که متخصصان این پالایشگاه خدمت بی منت بر ملت شریف ایران را برگزیده اند.

فرصت را معتنم شمرده با قدردانی و سپاس از تلاش های جنابعالی، مجموعه مدیریتی، مهندسان و کارکنان پرتلاش پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج فارس، سلامتی و توفیقات رور افزون را برای شما از خداوند خواستارم.»

 

منبع : شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.