Orica.ir

تاریخ: 19 اردیبهشت 1397

رئیس کمیسیون انرژی مجلس: طرح ساماندهی جایگاه‌های عرضه سوخت نهایی می‌شود

 

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به این‌که طرح ساماندهی جایگاه‌های عرضه سوخت نهایی می‌شود، گفت: نمایندگان طرحی درباره ساماندهی جایگاه‌های عرضه سوخت آماده کرده‌اند که باید نظر جایگاه‌داران و کامیون‌داران در این باره اخذ شود تا بتوان قانون کاملی در این باره تصویب کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پالایش نفت، فریدون حسنوند در تشریح نشست عصر دیروز (سه‌شنبه، ۱۸ اردیبهشت‌ماه) کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی که با حضور بیژن زنگنه، وزیر نفت، برگزار شد گفت: در این نشست سوال چند نفر از نمایندگان از وزیر نفت مطرح شد که سوال‌های آنها به صورت کلی درباره طرح ایجاد شرکت‌های زنجیره‌ای توزیع سوخت (برندینگ) و واگذاری برخی از بخش‌های وزارت نفت به بخش خصوصی بود.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی افزود: نمایندگان طرحی درباره ساماندهی جایگاه‌های عرضه سوخت آماده کرده‌اند که باید نظر جایگاه‌داران و کامیون‌داران در این باره اخذ شود تا بتوان قانون کاملی در این باره تصویب کرد.

وی ادامه داد: مقرر شده کمیته‌ای برای قیمت‌گذاری و نظارت بر جایگاه‌های سوخت مشخص شود و مناطق جغرافیایی با اقلیم خاص مدنظر قرار گیرد.

 

منبع : شانا

نشریه